o mnie

Witajcie na moim blogu!

Mam na imię Beata i w październiku 2016 roku rozpoczęłam swoją przygodę z blogowaniem. Z wykształcenia jestem dziennikarką i specjalistą ds. public relations, natomiast na co dzień pracuję w administracji. Jak niemal każda kobieta uwielbiam  zakupy. Lubię wyszukiwać perełki kosmetyczne i testować nowe produkty, które z przyjemnością dla Was recenzuję. Zawsze staram się optymistycznie podchodzić do życia. Moje motto brzmi: "Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej". Uważam, że nigdy nie należy się załamywać. Trzeba za wszelką cenę dążyć do realizacji marzeń i iść przez życie z podniesioną głową, nawet pomimo przeciwności losu. Moim zdaniem nic nie dzieje się bez przyczyny. Każde niepowodzenie sprawia, że jesteśmy silniejsi i bogatsi o nowe doświadczenia.

Mój blog nie jest poświęcony jednej konkretnej tematyce. Piszę tutaj o wszystkim co mi w duszy gra. W każdy wpis wkładam mnóstwo serca i zaangażowania. Mam nadzieję, że ten blog będzie miejscem, gdzie będziecie mogli odpocząć od szarej codzienności i znajdziecie tutaj ciekawe inspiracje. Dziękuję Wam za wszystkie miłe komentarze. Te z pozoru drobne gesty sprawiają mi mnóstwo radości i dają energię do działania oraz rozwijania moich pasji. Mam nadzieję, że ten blog okaże się kiedyś miejscem, z którego będę dumna, lecz przede mną jeszcze mnóstwo pracy. Mam jednak nadzieję, że będziecie obserwować moje poczynania i dalej mobilizować do działania :)


Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą ze mną i macie pomysły na ciekawą kampanię reklamową z udziałem mojego bloga, zapraszam do kontaktu :)

beatypunktwidzenia@gmail.com

1 komentarz:

  1. Zapowiada się ciekawie! Zostaję na dłużej :)
    Zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Beaty punkt widzenia , Blogger